top of page
Yoga Practice
zen-yoga-studio_logo-hor_col_edited.png

Milí přátelé,
 
Máme pro vás velkou novinku.
 
Lekce a kurzy jógy v Yoga studiu ZEN se k 1.4.2023 přesouvají do online prostoru, dočasně na platformu www.patreon.com/holkywzenu, ale brzy na zcela nové www stránky, které jsou momentálně ve výstavbě.
 
Souhra několika okolností nám již nedovoluje nadále provozovat naše studio na Horním náměstí ve Slavičíně, proto bude k 1.4. provoz studia ukončen. 
 
Jako každá mince má dvě strany, tak i my jsme na jednu stranu smutní z toho, že se již nebudeme moci pravidelně potkávat v našem milovaném studiu, které se pro nás stalo druhým domovem a kterému vděčíme za to, že ve Slavičíně během dvou posledních let vznikla úžasná komunita nás všech, kteří jsme si jógu zamilovali.
 
Tato změna nám ale otevírá dveře k novým příležitostem, a to přinášet vám jógu pravidelně do vašich životů, do vašich domovů, a to kdykoli to bude vyhovovat vám, bez ohledu na den, čas, nebo kapacitu sálu. Protože jóga není o tom přijít jednou týdně někam do studia, je to cesta k sama sobě, která nás učí respektu a lásce ke svému tělu a k porozumění naší mysli. 
Proto bychom se na ni měli vydávat každý den, i kdyby to mělo být jen na pár minut. Každá minuta se totiž počítá.
Naše fyzické studio vyčerpalo svou kapacitu nabídky lekcí v rozvrhu a díky velkému zájmu pravidelně vyčerpává i kapacitu otevřených lekcí i kurzů, na které se spousta z vás nedostává. Online prostor nám naopak nabízí téměř neomezené možnosti, které do budoucna hodláme využít.
 
Na našem Patreonu máte v této chvíli přístup k více než 40 předtočeným videím různé délky, zaměření i náročnosti. Na nově vzniklou platformu během následujích týdnů přibyde online kurz pro začátečníky, kurz pro zdravá záda i speciální balíček lekcí určených pro nastávající maminky a ženy po porodu. 

Měsíční členství na Patreonu stojí 199,- kč měsíčně.
 
Nadále budeme pořádat pravidelné jógové pobyty, takže možnosti jógovat spolu osobně budou i od dubna dál :)
 
 
Pro nás výše zmíněné neznamená konec, ale spíše nový začátek. Doufáme, že v józe budete pokračovat dál, ať už s námi online, jógových pobytech, nebo i jen sami na svých podložkách.
 
Děkujeme za všechnu vaši dosavadní přízeň a podporu. 
Máme vás rádi.
 
Vaše Yoga studio ZEN 

zen-yoga-studio_symbol_col_edited_edited
bottom of page