top of page
Yoga Practice
zen-yoga-studio_logo-hor_col_edited.png

Víkendovky

Nabídkou různých workshopů a zajímavých akcí i o víkendech bychom rádi oslovili širší okruh lidí, kteří by si nad rámec klasické jógové praxe rádi rozšířili své vědomosti, seznámili se s méně tradičními jógovými směry, strávili čas v příjemném prostředí studia s podobně smýšlejícími jedinci, nebo si prostě jen ve Slavičíně nezávazně vyzkoušeli 'něco nového'.

Mimo klasické lekce jógy nabízíme i další jógová cvičení, různé formy relaxace a práce s dechem, lekce čchi-kung, ale také tématické sedánky a besedy jako např. předporodní kurz s lekcí gravid jógy, lekce párové jógy nebo přednášky a kurzy Reiki. Letos rozjíždíme i jednodenní jógový festival u nás v ZENu a jógový wellness pobyt v Beskydech, tak nezapomeňte sledovat naše webové i facebookové stránky, ať Vám žádná z těchto akcí neunikne!

Celá částka za víkendové akce je splatná nejpozději 48 hodin před začátkem (v hotovosti nebo platbou na účet). Do té doby je možné se z akce bezplatně odhlásit (tzn. že pokud se někdo z akce odhlásí DŘÍVE než 48 hodin před začátkem, zaplacená částka za workshop mu bude v plné výši vrácena. Pokud se odhlásí POZDĚJI než 48 hodin před, a to z jakéhokoli důvodu, tak zaplacená částka vratná není).

Uvítáme i Vaše návrhy toho, co byste rádi v našem studiu vyzkoušeli, tak nám neváhejte napsat na studio@yogastudiozen.cz

Před vytvořením Vaší první rezervace si nezapomeňte vytvořit nový účet kliknutím na 'Registrace/Přihlášení' v horní části webu. Tímto Vám bude umožněna správa Vašich již vytvořených rezervací - budete je moci změnit nebo zrušit. Během vytváření Vašeho účtu Vás zřejmě překvapí, že část instrukcí je v angličtině, za což se omlouváme, ale bohužel s tím prozatím nemůžeme nic dělat :(

Z ryze praktických důvodů vás prosíme, abyste se do studia dostavili ideálně 10 min před začátkem akce. Tímto budete mít dostatek času na převléknutí a připravení se na akci bez toho, aniž byste se tísnili v šatně všichni najednou (přece jenom naše šatna není z největších) a akce budou moci začít i skončit na čas.

 

Aby nedocházelo k rušení již probíhajících akcí, pozdě příchozí bohužel nemusí být na akci vpuštěni.