Yoga Practice
zen-yoga-studio_logo-hor_col_edited.png

Workshopy

Nabídkou různých workshopů a zajímavých akcí bychom rádi oslovili širší okruh lidí, kteří by si nad rámec klasické jógové praxe rádi rozšířili své vědomosti, seznámili se s méně tradičními jógovými směry, strávili čas v příjemném prostředí studia s podobně smýšlejícími jedinci, nebo si prostě jen ve Slavičíně nezávazně vyzkoušeli 'něco nového'.

 

Ve formě víkendových workshopů se snažíme nabízet další jógová cvičení, různé formy relaxace a práce s dechem, lekce mindfulness, tchai-ťi, ale také tématické sedánky a besedy jako např. ochutnávky čajů. Do budoucna doufáme i v pořádání jógových festivalů a víkendů, tak nezapomeňte sledovat naše webové i facebookové stránky, ať Vám žádná z těchto akcí neunikne!

Cena za daný workshop nebo akci se platí v hotovosti přímo u lektora.

Uvítáme i Vaše návrhy toho, co byste rádi v našem studiu vyzkoušeli, tak nám neváhejte napsat na studio@yogastudiozen.cz

Před vytvořením Vaší první rezervace si nezapomeňte vytvořit nový účet kliknutím na 'Registrace/Přihlášení' v horní části webu. Tímto Vám bude umožněna správa Vašich již vytvořených rezervací - budete je moci změnit nebo zrušit. Během vytváření Vašeho účtu Vás zřejmě překvapí, že část instrukcí je v angličtině, za což se omlouváme, ale bohužel s tím prozatím nemůžeme nic dělat :(

Z ryze praktických důvodů vás prosíme, abyste se do studia dostavili ideálně 10 min před začátkem akce. Tímto budete mít dostatek času na převléknutí a připravení se na akci bez toho, aniž byste se tísnili v šatně všichni najednou (přece jenom naše šatna není z největších) a akce budou moci začít i skončit na čas.

 

Aby nedocházelo k rušení již probíhajících akcí, pozdě příchozí bohužel nemusí být na akci vpuštěni.