top of page
Yoga Practice
zen-yoga-studio_logo-hor_col_edited.png

*Týden otevřených dveří* (17.-21.5.2021)

Máme pro vás skvělou zprávu! Během prvního týdne otevření studia vám nabízíme možnost poznat naše úžasné lektory, seznámit se s druhem jógy, kterou u nás budou pravidelně nabízet a na vlastní kůži si jakoukoli lekci v tom týdnu ZDARMA vyzkoušet. Věříme, že tak nejlépe zjistíte, co vám bude vyhovovat. No není to super, co říkáte?

Jestli se ptáte, co musíte udělat pro to, abyste si u nás mohli lekce zdarma vyzkoušet, tak je to jednoduché! Stačí si vybrat jakoukoli lekci (klidně i všechny) v Týdnu otevřených dveří (17.-21.5.), zarezervovat si ji online tady na našich stránkách a prostě přijít! Ve studiu jsou k dispozici jógamatky a ostatní pomůcky, takže potřebujete jen pohodlné oblečení a mysl otevřenou novým jógovým zážitkům.

Před vytvořením Vaší první rezervace si nezapomeňte vytvořit nový účet kliknutím na 'Registrace/Přihlášení' v horní části webu. Tímto Vám bude umožněna správa Vašich již vytvořených rezervací - budete je moci změnit nebo zrušit. Během vytváření Vašeho účtu Vás zřejmě překvapí, že část instrukcí je v angličtině, za což se omlouváme, ale bohužel s tím prozatím nemůžeme nic dělat :(

 

Mějte prosím na paměti, že kapacita lekcí je omezena. Pokud se tedy na některou lekci zaregistrujete, ale z jakýchkoli důvodů na ni nakonec nebudete moci dorazit, nezapomeňte se z ní odhlásit a dát tak šanci ostatním, aby se zůčastnili.

Nyní není nic k dispozici. Zkuste to znovu později.
bottom of page