top of page
Yoga Practice
zen-yoga-studio_logo-hor_col_edited.png

Pravidelné lekce

Tyto lekce se konají každý týden ve stejný den a čas se stejným lektorem. Můžete se libovolně přihlásit na jakoukoli z těchto lekcí - nijak na sebe nenavazují, takže se nemusíte bát, že byste se po několika vynechaných lekcích už třeba nechytali ;)

 

Nejste vázáni žádnými závazky ani předplatným, každá lekce se platí zvlášť hotově přímo lektorovi, ale pokud byste si přece jen rádi několik lekcí předplatili, ve studiu si můžete zakoupit permanentku na 10 vstupů na konkrétní lekci za zvýhodněnou cenu 1200,- (platbu přijímáme pouze v hotovosti).

Před vytvořením Vaší první rezervace si nezapomeňte vytvořit nový účet kliknutím na 'Registrace/Přihlášení' v horní části webu. Tímto Vám bude umožněna správa Vašich již vytvořených rezervací - budete je moci změnit nebo zrušit. Během vytváření Vašeho účtu Vás zřejmě překvapí, že část instrukcí je v angličtině, za což se omlouváme, ale bohužel s tím prozatím nemůžeme nic dělat :(

Z ryze praktických důvodů vás prosíme, abyste se do studia dostavili ideálně 10 min před začátkem lekce. Tímto budete mít dostatek času na převléknutí a připravení se na lekci bez toho, aniž byste se tísnili v šatně všichni najednou (přece jenom naše šatna není z největších) a lekce budou moci začít i skončit na čas.

 

Aby nedocházelo k rušení již probíhajících lekcí, pozdě příchozí bohužel nebudou na lekci vpuštěni.

bottom of page