Yoga Practice
zen-yoga-studio_logo-hor_col_edited.png

Naši lektoři

Seznamte se s našimi úžasnými lektory, kteří vás na vaší jógové cestě nasměrují, povzbudí, povedou, pohladí i potrápí, ale především vám umožní si ty jedinečné okamžiky na podložce prožít podle svého.

Pravidelnými jógovými lekcemi (pondělí-pátek) vás provedou Klára, Ivana a Katka.

Víkendovky pak budou v rukou dalších skvělých lektorů z blízkého i vzdálenějšího okolí, které Vám vždy zavčasu představíme na našich facebookových stránkách.

Klára Valčíková

  • Hatha flow jóga (středa 17:00-18:00)

  • Hatha jóga (středa 18:30-19:30)

  • Jóga-matky cvičí (pátek 9:30-10:30)

Jmenuji se Klára Valčíková a jsem certifikovanou lektorkou Hatha jógy. Kouzlu jógy jsem propadla už při první lekci. Zamilovala jsem si nejen její ladnost, estetičnost, ale především ten pocit, kdy se na podložce věnuji plně sama sobě, a to v komplexní míře – jak mentální, tak fyzické. Je pro mě obrovským přínosem právě ten pocit, který se dostaví už na podložce a který přetrvává dlouho i mimo ni. Z lekcí jógy jsem odcházela vždy tak nějak lehčí. Tehdy jsem si uvědomila, že tento pocit chci zažívat častěji a chci, aby byl součástí mého života. Tak nějak přirozeně jsem se začala o věci kolem jógy více zajímat, a když jsem byla na mateřské dovolené s mou první dcerkou, rozhodla jsem se, že do toho jdu a udělám si kurz lektorky jógy. A tak započala má cesta …

Ivana Dubovská

  • Kurz hormonální jógy (úterý 17:30-18:30)

Jmenuji se Ivana, jsem lektorkou powerjogy v Bojkovicích a v Komni a nějaký čas se s velkým potěšením věnuju také hormonální józe, na kterou se s Vámi budu ve studiu ZEN těšit každé úterý od 17:30 hodin.

Tak neváhejte a přijďte si ji vyzkoušet. Já se na Vás budu moc těšit! :)

Katka Valtová

  • Terapeutická jóga pro záda (pondělí 18:30-19:45)

  • Hravá jóga (pátek 16:45-17:45)

  • Kurz jógy pro začátečníky (pátek 18:15-19:15)

Józe jsem se začala intenzivně věnovat v roce 2013 jako odpovídající pohybové a fyzioterapeutické aktivitě pro svá záda. V dětství jsem musela několik let nosit korzet kvůli těžké skolióze, díky pravidelnému cvičení několikrát denně jsem se nakonec vyhnula operaci páteře. Skolióza mi v menším rozsahu zůstala a jedinou cestou jak svá záda udržet v bezbolestném stavu je pravidelné cvičení. Jóga má blahodárný vliv nejen na má záda, ale na celé tělo, duši i mysl, stala se pravidelnou součástí mého života. V roce 2017 jsem úspěšně dokončila dvouleté studium "Instruktor jógy II. stupně se zaměřením na zdravotní aspekty jógy", akreditovaný MŠMTV ČR v Domě jógy v Hlavici, kde od ledna 2021 budu pokračovat v prohloubení svých znalostí studiem jógové terapie.

Jóga je pro mě nástroj na cestě k nalezení sebe sama, dokáže zklidnit moji mysl, zastavit neustálý tok myšlenek… Učí mě přistupovat k sobě samé s respektem, pokorou a láskou. Je pro mne také učitelkou, která mi nastavuje zrcadlo a ukazuje vnitřní krásu, kterou pak mohu vidět i ve světě kolem sebe a ve svém osobním životě.

Věřím, že na lekcích se mnou si užijete radost, pootevřete se krásným vnitřním prožitkům a pocítíte účinky jógy nejen na svém těle, ale i mysli a duši.