top of page
Yoga Practice
zen-yoga-studio_logo-hor_col_edited.png
Yoga Practice
zen-yoga-studio_logo-hor_col_edited.png

Pravidelné lekce

Tyto otevřené lekce se konají každý týden ve stejný den a čas se stejným lektorem. Můžete se libovolně přihlásit na jakoukoli z těchto lekcí - nijak na sebe nenavazují, takže se nemusíte bát, že byste se po několika vynechaných lekcích už třeba nechytali ;)

 

Nejste vázáni žádnými závazky ani předplatným, každá lekce se platí zvlášť hotově přímo lektorovi, ale pokud byste si přece jen rádi několik lekcí předplatili, ve studiu si můžete zakoupit permanentku na 10 vstupů za zvýhodněnou cenu 1200,- (platbu přijímáme pouze v hotovosti).

Ve studiu jsou k dispozici jógamatky a ostatní pomůcky, takže potřebujete jen pohodlné oblečení a mysl otevřenou novým jógovým zážitkům.

Před vytvořením Vaší první rezervace si nezapomeňte vytvořit nový účet kliknutím na 'Registrace/Přihlášení' v horní části webu. Tímto Vám bude umožněna správa Vašich již vytvořených rezervací - budete je moci změnit nebo zrušit. Během vytváření Vašeho účtu Vás zřejmě překvapí, že část instrukcí je v angličtině, za což se omlouváme, ale bohužel s tím prozatím nemůžeme nic dělat :(

Mějte prosím na paměti, že kapacita lekcí je omezena. Pokud se tedy na některou lekci zaregistrujete, ale z jakýchkoliv důvodů na ni nakonec nebudete moci dorazit, nezapomeňte se z ní odhlásit a dát tak šanci ostatním, aby se zůčastnili.