top of page
Yoga Practice
zen-yoga-studio_logo-hor_col_edited.png

Navazující kurzy

Jednotlivé lekce v rámci těchto kurzů na sebe vzájemně navazují, je proto dobré počítat s tím, že registrací se zavazujete k návštěvě daného počtu lekcí v rámci celého kurzu (jedná se o 5-10 lekcí probíhajících 1x týdně, vždy ve stejný den a čas, viz informace níže).

Po domluvě s lektorem může být 1 vynechaná lekce v kurzu nahrazena návštěvou jiné lekce v našem studiu vedené stejným lektorem. Na vynechání 2 a více lekcí z kurzu bohužel nebude brán zřetel (tyto lekce pak automaticky propadají).

Před vytvořením Vaší první rezervace si nezapomeňte vytvořit nový účet kliknutím na 'Registrace/Přihlášení' v horní části webu. Tímto Vám bude umožněna správa Vašich již vytvořených rezervací - budete je moci změnit nebo zrušit. Během vytváření Vašeho účtu Vás zřejmě překvapí, že část instrukcí je v angličtině, za což se omlouváme, ale bohužel s tím prozatím nemůžeme nic dělat :(

Z ryze praktických důvodů vás prosíme, abyste se do studia dostavili ideálně 10 min před začátkem lekce. Tímto budete mít dostatek času na převléknutí a připravení se na lekci bez toho, aniž byste se tísnili v šatně všichni najednou (přece jenom naše šatna není z největších) a lekce budou moci začít i skončit na čas. Aby nedocházelo k rušení již probíhajících lekcí, pozdě příchozí bohužel nebudou na lekci vpuštěni.

bottom of page